(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

   Дитяча стоматологія — окремий вид стоматологічних послуг, які ми пропонуємо у клініці  “Стома-Люкс”. У нас працюють лише найкращі дитячі стоматологи, оскільки маленькі пацієнти вимагають інколи більше уваги та професіоналізму від лікаря, ніж дорослі.
   Дитяча стоматологія є не надто популярною в нашій країні. В першу чергу це пов’язано з певними, ще радянськими, стереотипами, які до сьогодні зберігаються в нашому суспільстві. Тому дітей приводять до стоматолога уже при наявності карієсу постійних зубів та неправильного постійного прикусу.
Дитяча стоматологія спрямована не лише на лікування постійних зубів у дітей. Її основна мета догляд і лікування молочних зубів, які є основою майбутнього здоров’я дитини та стану постійних зубів так іх прикусу.
При лікуванні дітей ми використовуємо сучасне якісне обладнання та матеріали, надаємо  види стоматологічних послуг  такі як :
   Сріблення та фторування молочних зубів  - це профілактика карієсу, при якій на зуби дитини наносяться аргенат срібла або спеціальні фторлаки та фторгелі , при цьому відбувається ремінералізація твердих тканин зуба та антисептична обробка, що в свою чергу запобігає подальшому розвитку карієсу.  Процедура являється профілактичною та цілком безболісною.
   Герметизаця фіссур – робиться в дітей як на молочних так і на постійних зубах. Суть процедури також полягає в профілактиці карієсу та попередженні його подальшого утворення  між природніми борозенками поверхні зуба. Весь карієс в фіссурах видаляється за допомогою ультразвука. Після УЗ обробки простір в фіссурах (борозенках) заповнюється  сучасним рідким фотополімером Seal-IT .

Лікування карієсу – включає видалення нежиттєздатних тканин зуба та пломбування порожнини сучасними композитними фотополімерами  Twinki Star, також маленькому пацієнту надається розколірка і він може вибрати любий колір що сподобався ( чи то буде кольорова пломба чи в колір зуба) .

  Наш  стоматолог в ігровій формі розкаже про правила гігієни порожнини рота, зробить якісне знеболення, ретельно пролікує зубки. Для зменшення психоемоційного напруження маленького пацієнта стоматологічне крісло обладнане монітором на якому ми показуємо будь-які мультфільми на вибір =).

   Відвідувати стоматолога потрібно щонайменше 1 раз на пів року. Бажано, щоб це був один і той же фахівець. Дитина звикає до персоналу і  клініки, в результаті  переживання зводяться до мінімуму. Якщо малюк з малку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється як норма. Така дитина не плакатиме і не скандалитиме при згадці про необхідність відвідати лікаря.

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.