(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

Скупчення каменю на зубах несприятливо впливає на тканини ясен, викликаючи їх запалення, приводить до поганого запаху з рота, свідчить про поганий догляд за зубами. Сучасна кулінарна обробка харчових продуктів і характер їжі (багато борошняних виробів), що вживається, не сприяють природному очищенню зубів. У сучасної людини самоочищення порожнини рота практично не відбувається, тому необхідне примусове очищення: видалення зубного каменю, щоденне зняття м'якого нальоту, видалення залишків їжі.
Слід пам'ятати, що зубний камінь треба знімати у лікаря, і робити це регулярно, не рідше двох разів на рік. М'які зубні відкладення видаляють систематичним чищенням зубів, що є своєрідною профілактикою утворення зубного каменя.
На початковій стадії пародонтиту ви можете вже при правильному чищенні зубів досягти багато чого по попередженню подальшого розвитку хвороби: вже через декілька тижнів запальний процес може повністю пройти.

Будь ласка, почастіше проводите обстеження у лікаря, якщо ви перенесли пародонтит, аби він знову не виник у вас. Лікар усуне наявний наліти і перевірить, чи правильно ви чистите зуби.

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.