(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

Лазерна стоматологія

   Сьогодні медицина розвивається все швидше і швидше. Абсолютно всі галузі розвиваються, і з високою інтенсивністью вводяться нові методики лікування, що кардинально відрізняються від попередніх. Особливо прогресивною є стоматологічна галузь. Однією з новітніх методик в стоматології, яка полегшує лікування і робить його надійніше стало лазерне лікування зубів і тканин ротової порожнини 

 Zahn    

                                                                                                  

Лазерна стоматологія в Рівному  зараз вже не фантастика, а реальність.  У стоматології «Стомалюкс» успішно використовують нову методику лікування в різних областях.

Давайте детально розглянемо переваги і можливості даної методики лікування.

Переваги лазерної стоматології:

     В першу чергу, лазер - це  бескровний інструмент в порівнянні з традиційними. На відміну від традиційного скальпеля  лазер дозволяє проводити точкові, ізольовані надрізи, які набагато тонше і акуратніше, і більш того, виключає кротвотечу. Лазер так само сприяє швидкій регенерації, а при лікуванні уражених тканин - не впливає на здорові ділянки.

     Ще одним плюсом лазерного лікування - це його безболісність. Тому в більшості випадках при лікуванні не потрібно ніяких анестетиків. Так само безконтактний вплив і антибактеріальна властивість виключає можливість інфікування.

Області застосування лазера в стоматології

       Лазерна терапія в стоматології має багато напрямків. Використовується в хірургії, естетичній стоматології, при лікуванні різних захворювань ясен і їх профілактики, при лікуванні карієсу та його ускладнень, для дезінфекції каналів зуба, пластиці м'яких тканин ротової порожнини, відбілюванні зубів, протезуванні в тому числі і при установці імплантів, а також при установці брекетів.

   Під час хірургічних операцій  лазер успішно замінює скальпель,а маніпуляції стають безболісні і безкровні,що,безперечно,покращує візуалізацію робочого поля,виключає інфікування рани завдятки антибактеріальним властивостям лазерного променю, а процес заживлення операційних ран проходить в рази швидше.

                            Лазер і хвороби ясен

      Лазер чудово проявив себе  і в лікуванні пародонтита. Він усуває неприємний запах з рота і кровоточивість ясен. Лазером абсолютно безкровно і без болю можна видаляти під’ясеневі відкладення. При виконанні традиційним методом ця процедура сильно травмує ясна. Лікування ясен за допомогою лазера так само відбувається безболісно, ​​точково, не зачіпаючи здорові тканини.

lazer-1

    Ще одна процедура, яка набирає велику популярність є лазерне відбілювання зубів. Найпрогресивніший, нешкідливий і ефективний спосіб відбілювання зубів на сьогоднішній день.

   Дуже допомагає лазер в лікуванні каналів, дезінфекція яких традиційними способами менш ефективна. І звичайно ж за допомогою лазера, імплантація зубів стає набагато легше як для пацієнта, так і для лікаря. Лазерна імплантація зубів в Рівному стає все більш популярним, витісняючи традиційні методи.

Чи небезпечний лазер для пацієнта?

При дотриманні базових правил безпеки, таких як захист очей, лазерне лікування абсолютно безпечно.

70558-9034419

На скільки дорожче лазерне лікування від традиційного?

Ціни на дану методику відповідають його якості. Так само не можна не враховувати вартість лазерного устаткування. Ми завжди намагаємося пояснити пацієнтові за що саме він переплачує, інформуємо про всі переваги і недоліки даної методики. А вибір між традиційним і лазерним лікуванням завжди лишається за пацієнтом.

 

Здорові ясна і гарна посмішка, перш за все, залежить від відношення пацієнта до свого здоров’я і безпосередньо до стоматологічного лікування. Тому сьогодні все більш актуальна тенденція своєчасного відвідування стоматолога та «добровільний» профілактичний огляд. Це дає змогу контролювати стан порожнини рота, не допускати виникнення та прогресування захворювань зубів та ясен.

Розвитку захворювань тканин пародонту (гінгівіту і пародонтиту) сприяють місцеві та загальні фактори. До місцевих відносяться зубні відкладення, старі або неякісні пломби чи ортопедичні конструкції. До загальних: захворювання органів шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин, гормональні збої, алергічні реакції чи інфекційні захворювання. Важливу роль також відіграє тютюнопаління та стреси.

Якщо захворювання пародонту не було вчасно діагностовано, то в запущенному стані воно переходить у важку форму, що призводить до втрати абсолютно здорових зубів.

Запалення ясен без ураження кістки та зв’язки зуба називається гінгівітом. Для його лікування достатньо провести адекватну професійну гігієну з наступним використанням місцевих протизапальних засобів. Якщо ж до запалення ясен приєднується втрата кістки та зв’язки, виникає пародонтит. Для лікування даного захворювання використовують консервативні та хірургічні методи. Консервативні:

  • професійна гігієна порожнини рота (зняття над- та під’ясенних зубних відкладень за допомогою ультразвуку і AIRFLOW);
  • закритий кюретаж зубо-ясенних кишень;
  • Вектор-терапія (видалення під’ясенних відкладень, бактерій, грануляції, зміцнення поверхні кістки з використанням апарату VECTOR (DurrDental, Німеччина);
  • використання діодного лазера для проведення фотодинамотерапії, стерилізації пародонтальних кишень, а також проведення лазерної біостимуляції.

          Якщо втрата кістки становить більше 5 мм., показані хірургічні методи лікування з використанням кістково-замінних матеріалів та методик направленої тканинної регенерації.

ФОТОДИНАМОТЕРАПІЯ

Патогенні бактерії порожнини рота можуть стати причиною не тільки захворювань ясен, але у випадку стресу імунної системи сприяти виникненню судинних захворювань, утворенню атеросклеротичних бляшок, розвитку діабету, ураженню суглобів та ін. Провести адекватну протимікробну терапію, не використовуючи системний прийом антибіотиків, стало можливим завдяки використанню лазера. Цей метод лікування називається ФОТОДИНАМОТЕРАПІЯ. Суть методу полягає у введенні в пародонтальну кишеню спеціального барвника, який вибірково зафарбовує тільки запалені клітини, а під дією лазерного промення розпадається, виділяючи активний кисень. При цьому в результаті окисного процесу гинуть патологічні клітини і бактерії. Крім того лазерний промінь має знеболюючу дію та прискорює процес загоєння.

Лазер є незамінним для лікування герметичних та виразкових уражень, стоматитів різного походження, альвеолітів(ускладнень після видалення зубів).

Використання лазера під час хірургічних втручань дає змогу уникнути післяопераційних ускладнень, так як лазерний промінь стерилізує операційну поверхню.

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.