(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

 

   Якщо Ви зібрались до стоматологічної клініки, щонайперше зверніть увагу на дві найважливіші ознаки високоякісного обслуговування.  По-перше, на скільки там високоякісне медичне обладнання, а по-друге, наскільки висока кваліфікація лікарів, які там працюють.
Для стоматологічної клініки «Стома Люкс» найкращий результат та висока якість – один з основних принципів у роботі. Завдяки постійним семінарам, виставкам, курсам та майстер-класам в Україні та за її межами, лікарі нашої клініки володіють найсучаснішими навиками лікування, використовують сучасні матеріали та обладнання світових лідерів.
   Щоб добре та якісно лікувати - потрібно чітка, вчасна та правильна діагностика. У цьому нам допомагають сучасні методи рентген-діагностики з мінімальною дозою опромінення та гарною якістю. Це прицільний рентген зубів та ортопантомограма.
Ваше безпечне перебування у нашій клініці є пріоритетним для нас, тому ми суворо дотримуємось високих стандартів стерилізації, дезінфекції, а також гігієни.
   В клініці «Стома Люкс» розміщена зуботехнічна лабораторія, що дозволяє якісно та швидко лікарю виконати всі етапи протезування.
Також ви маєте змогу в нас придбати подарунковий сертифікат, зробити приємний та корисний подарунок своїм рідним та знайомим, адже кращий подарунок - це красива, здорова посмішка. Дбайте про здоров’я своїх близьких.
   У нас зручна форма розрахунку: готівка, безготівковий розрахунок, кредитна карта, оплата в кредит або банківський переказ.
Проходьте усі етапи лікування зубів в одній клініці. Наші постійні пацієнти отримують дисконтні карти з гнучкою системою знижок. Зручний паркінг, гарантія на всі види послуг та турботливе ставлення до кожного пацієнта.


ВИДИ СЕРВІСУ:
- дитяча стоматологія
- вирівнювання прикусу
- терапія
- всі види протезування
- парадонтологія
- імплантологія
- хірургія
- естетична стоматологія
- скайси (прикрашення зубів)
- професійне відбілювання

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.