(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

Відколовся шматок зуба або зуб сильно пошкодився?  Запущені хвороби руйнують ваші зуби? Без паніки!
Такі проблеми легко вирішує протезування зубів. Якщо імплантація вам не потрібна чи не хочеться, то за допомогою акуратного протезування можна меншими зусиллями відновити зуб.
І протези - це не завжди те, що зберігається в склянці з водою на тумбочці біля ліжка дідуся.
Найчастіше це "просунуті" пломби. Їх виготовляють завжди в лабораторії для тих випадків, коли потрібно відновити дуже зруйнований або втрачений зуб.

 Ми пропонуємо всі види протезування

 Зубний протез моделюється і виготовляється індивідуально. Лікар-ортопед оцінює стан порожнини рота і кожного зуба окремо і планує конструкцію протезу, точно розраховуючи можливі навантаження на опорні зуби. Важливо не лише замінити відсутні зуби, але і зберегти опорні. Далі в зуботехнічній лабораторії зубний технік виготовляє протез.
Весь процес виготовлення конструкції складається з безлічі клінічних і лабораторних етапів і навіть невелика помилка в плануванні або виготовленні конструкції може відобразитись не лише на якості протезу, але і на здоров'ї зубощелепної системи вцілому. Лише професіонали можуть гарантувати якість і надійність своїх робіт.

Ми пропонуємо всі види протезування, детальніше про найпоширеніші конструкції:

Протезування на імплантатах - розміщення протезної конструкції на штучній опорі (імплантаті), що дозволяє не сточувати здорові зуби під опору при малій протяжності дефектів і робити протез незнімним за відсутності великої кількості зубів, використовуючи декілька імплантатів.

У чому переваги зубних імплантатів.

Наша клініка пропонує пацієнтам послуги з відновлення цілісності зубного ряду за допомогою імплантації зубів. Це сучасний метод лікування, який дозволяє максимально ефективно відновлювати жувальну ефективність з урахуванням високих естетичних вимог.

Перевагами даного методу лікування є:
- Можливість відновити цілісність зубного ряду без обточування сусідніх зубів.
- Можливість відновити цілісність зубного ряду при повній відсутності зубів без використання знімних протезів.
- Повне відновлення якості жування та естетики зубного ряду пацієнта.
- Довговічність встановлених конструкцій.

Ефективний захист від втрати кісткової маси

Як природні корені зубів, імплантати рівномірно передають жувальні сили на щелепну кістку. Ця дія посилюється під час жування, оскільки, як і при природних зубах підтримується природна форма кістки. Якщо ця напруга відсутня, щелепна кістка повільно скорочується в об'ємі.
"Треті зуби" нового покоління
Надійна фіксація "третіх зубів" є ще однією перевагою зубних імплантатів. Пацієнтам не доводиться стикатися з незручностями звичайних зубних протезів, такими як хворобливість в точках тиску і погана присадка. Крім того, піднебіння більше не покрите матеріалом зубного протезу. Це не лише позитивно впливає на мову, але також гарантує, що не будуть порушений природний смак і задоволення від їжі.

    Вініри (штучні керамічні облицювання зубів) - надзвичайно тонкі керамічні пластинки, які накладаються стоматологом на зовнішню поверхню зуба. За допомогою вінірів можна поправити естетику передніх зубів і навіть виправити незначні недоліки прикусу.

Вкладки - керамічні пломби, що виготовляються за індивідуальними зліпкам в лабораторії. Щільно прилягають і не відрізняються від здорового зуба. Дуже надійні і довговічні.
Металокерамічні конструкції (коронки, мостоподібні протези) – конструкції, невидимою основою яких є метал, а видима частина зубів виготовляється з кераміки. Ми пропонуємо не лише класичні варіанти сплавів металевих основ, але і ексклюзивні конструкції – на основі сплавів дорогоцінних металів (що дозволяє зробити абсолютно біосумісні протези).
Безметалеві конструкції (протезування на основі оксиду цирконію Procera) – протези, які не містять металевих частин, що дозволяє досягти природних, не відмітних від натуральних зубів, кольору і прозорості. Це найестетичніші протези на сьогоднішній день.
Пластинкові знімні протези (з камерними і замковими кріпленнями).
Гнучкі протези
Що  ж таке гнучкі протези і які вони мають переваги перед звичайними акриловими?

За рахунок своєї гнучкості, нейлонові конструкції дуже добре фіксуються, як би «обхвачуючи» ясна. Це дозволяє не використовувати в конструкції металеві «гачки», а на верхній щелепі дуже сильно укоротити «штучне піднебіння» протезу. Так само відпадає необхідність закріплювати нейлоновий протез за допомогою коронок, які встановлюються на здорові опорні зуби.

Нейлонові протези не викликають алергію.
Протези успішно застосовуються як для заміщення часткових дефектів (втрата декількох зубів), так і для виготовлення повних знімних протезів.

Бюгельні (дугові) знімні протези
Бюгельні протези щільно кріпляться в роті за допомогою кламерів (гачків) або замків, тому на відміну від пластинчастих протезів, практично не створюють неприємних перешкод при носінні, їжі і розмові і не заподіюють шкоди емалі. Вони неймовірно міцні, так як в основі конструкції лежать металеві дуги.

Кожен протез робиться індивідуально з використанням анатомічних моделей вашої ротової порожнини і високоточного лиття. Зовні вони виглядають так само як справжні зуби і навіть краще. Кріплення протеза не видно взагалі. А в бюгельних протезах на замках всі кріплення приховані в коронках і всередині самого протеза.
Бюгельний протез - це високотехнологічна система, ідеально вирішальна складну проблему відсутності великої кількості зубів. Він дозволить повноцінно розмовляти, харчуватися і посміхатися, не піклуючись ні про що, крім предмета розмови, смачної їжі і приємних емоцій.

Дугові протези найбільш функціональні і естетичні. При протезуванні даними конструкціями на верхній щелепі практично повністю відкрито піднебіння, а на нижній – тонка дуга абсолютно не заважає мові|язику|.

Їх важливою особливістю є те, що вони передають жувальні навантаження в основному на зуби, що залишилися, а на альвеолярний гребінь (ясна), лише при перевантаженні (розжовування дуже жорсткої їжі). Тому ці протези не здавлюють ясна і не наводять до порушення живлення тканин.

Дугові протези необхідно знімати лише для чищення, знімати їх на ніч не потрібно, на відміну від пластинкових протезів ( які необхідно знімати на ніч, щоб дати відпочити слизовій порожнини рота, оскільки вони передають жувальне навантаження не на зуби, а в основному на ясна).

Бюгельні (дугові протези) за типом кріплення до опорних зубів можна розділити на дві групи:

Використання замкових кріплень дозволяє «заховати» всі фіксуючі елементи всередину протеза, тобто дані кріплення абсолютно непомітні.

Бюгельні конструкції володіють дуже високою надійністю.

Кожні 6 місяців ми просимо наших пацієнтів приходити на профілактичний огляд. Оскільки необхідно відстежувати неминучу «усадку ясен» під протезним ложем (щоб уникнути появи там порожнеч) і навантаження на опорні зуби. При необхідності, проводиться перебазування протезу.

Стоматологічна клініка ”Стома-Люкс”
  пропонує виготовлення та встановлення керамічних вінірів.

     Вініри – це безметалеві  керамічні облицювання товщиною 0,5—0,7 мм,  які фіксуються на передню поверхню зубів.
Використовуються для відновлення зовнішньої стінки передньої групи зубів, виготовляються індивідуально в зуботехнічній лабораторії, мають високу естетику та міцність.

   При встановленні облицювання зуб обробляється тільки з передньої сторони на товщину майбутнього вініра 0,5—0,7 мм  і тому немає потреби в його депульпації  (видалення нерву). Після його обробки підбирається колір вініра та знімається силіконовий відбиток, який далі віддається в зуботехнічну лабораторію де і виготовляється. Після цього вінір примірюється та фіксується на спеціальний дуо-цемент.

Показами до встановлення та використання вінірів є
1). Каріозні ураження (карієс та його ускладнення).
2). Некаріозні ураження (флюороз та гіпоплазія твердих тканин зуба).
3). Травми фронтальних зубів.
4). Невідповідність кольору та форми.

   У нашій клініці працюють кращі протезисти та зуботехнічні техніки, які використовують якісні матеріали закордонних виробників США, Японії та Німеччини, за допомогою чого пацієнтам надається відмінна якість у протезуванні.

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.