(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

   Косметична реставрація зубів — це процедура відновлення естетичних і функціональних параметрів зуба. При реставрації проблемного зуба можна змінити його колір,  контури, округлити кути або зробити їх більш прямими. З кожним роком косметична реставрація зубів стає більш розповсюдженою та безболісною процедурою.
   Для косметичної реставрації, наша клініка використовує сучасні методи знеболення та ізоляції робочого поля за допомого системи ”КОФФЕРДАМ”, що не тільки покращує якість лікування, а й забезпечує  комфорт пацієнту при маніпуляції.

  Наші терапевти-реставратори надають перевагу  фотополімерним композитним матеріалам  виробництва США та Японії (3M ESPE, Tokuayma Dental), які зебезпечують високу міцність та естетичність косметичних реставрацій.
  Якісно виконана реставрація зубів назавжди усуне каріозні порожнини, дефекти емалі, різноманітні нерівності, потемніння.
Ми дотримуємося усіх тонкощів технології, що  дозволяє досягти високоестетичної та надійної реставрації з точною імітацією прозорості і блиску природньої емалі. Для прикладу результату косметичних реставрацій ми представляємо фото наших робіт до та після лікування : 

 

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.