(03622) 5-51-41 : (0362) 43-67-41 : (097) 822 56 86 :         

      Клініка “Стома-Люкс” використовує  нові, найбільш ефективні та нешкідливі методи професійного відбілювання зубів. Процедура відбілювання є абсолютно безпечною для зубів і не викликає побічних ефектів.
Причиною потемніння або пожовтіння емалі зубів є продукти харчування що містять барвники, паління, вживання деяких медикаментів, надлишок фтору в організмі, генетичні захворювання, вік.
Механізм відбілювання зубів базується на активації відбілюючого гелю та виділення при цьому кисню який проникає в тканини зуба не пошкоджуючи їх та знебарвлює всі речовини що пігментують зуб.
Перед відбілюванням обовязково проводиться професійна гігієна ротової порожнини, щоб очистити  емаль від нальоту та зубного каміння.
   Думка некомпетентних людей про те, що зуби відбілюють кислотою, яка роз’їдає зубну емаль, абсолютно не відповідає дійсності і сучасним поглядам на стоматологію.
         Відбілювання зубів поділяється на :
Кабінетне – у стоматологічному кабінеті лікар-стоматолог наносить  на ясна ізолюючий гель (рідкий кофердам) після чого на зуби вноситься  відбілюючий гель, який активується світловим потоком певного спектру або хімічно при взаємодії активатора.  

  Процедура триває 1-1,5 години і дає миттєвий результат.

Домашнє ( використовується при потребі в комплексі з кабінетним) – пацієнту виготовляється індивідуальна капа в яку наноситься відбулюючий гель, пацієнт користується по 2 години на день на протязі 2-х тижнів. При потребі ми також проводим ремінералізуюючу терапію з використанням фторгелей, що зменшують патологічну чутливість зубів.
Фото до та після відбілювання :

  Багато людей, які пройшли процедуру відбілювання зубів, переконуються, що у їхньому житті відбулись радикальні зміни на краще. Вони почуваються природньо, адже можуть щиро усміхатися. Популярність відбілювання зубів весь час зростає з естетичних подобань.
   Памятайте, ваша білосніжна посмішка – це впевненість, привабливість та успішність !!!
Завітайте в клініку “Cтома-Люкс” і наші лікарі з радістю допоможуть вам =)

наші новини

Поділитися інформацією з друзями:

Share this post

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Звяжіться з нами

mapвулиця Коцюбинського, 6
місто Рівне

map (0362) 25-51-41 

map (097) 822-56-86

map(094) 966-67-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.