Про нас

Про нас

Стоматологія "СтомаЛюкс" в Рівному  - гарантована якість по розумних цінах!

"СтомаЛюкс” - це сучасний заклад, який виділяється посеред інших великим досвідом в сфері стоматологічних послуг та надає своїм пацієнтам якісне та професійне обслуговування.

 “СтомаЛюкс” - робить все для того, щоб Ви частіше посміхались гарною та білосніжною посмішкою, адже це запорука щасливого та успішного майбутнього.

Ми здобули свою гарну репутацію через свою старанну працю, завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта, привітному ставленню та безболісному лікуванню. Тому, Ви сміливо можете довіритись нам, адже ми дбаємо про Ваше здоров'я та комфорт.

Наш заклад надає широкий спектр послуг, а саме: лікування, протезування, імплантологія, ортодонтія, пародонтологія, дитяча стоматологія та рентгенологічне обстеження. В нашому арсеналі кваліфіковані та досвідчені лікарі. Звичайно, яка б досконала не була медична техніка, а працює нею — людина. Спеціалісти “СтомаЛюкс” регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у різноманітних виставках, конференціях, лекціях в Україні та за її межами. Кваліфікований, цілеспрямований, чуйний колектив клініки уміє надати високоякісну допомогу на користь і здоров'я пацієнта й з великою відповідальністю ставиться до роботи. Сучасне обладнання на професійному рівні та надійні матеріали відомих виробників. А також наш персонал з повагою та турботою відноситься до своїх клієнтів, а постійним пацієнтам пропонує знижки на надання послуг.

На нашому сайті Ви зможете детально ознайомитись з стоматологічними послугами, що ми пропонуємо та дізнатись корисну та цікаву інформацію, що стосується лікування, профілактики та догляду за зубами.

Здорові зуби — запорука нашого зоров'я, а білосніжна, щира посмішка піднімає настрій, встановлює контакти,відчиняє двері, будує кар'єру, покращує самопочуття. Завітайте до нас, і ми Вас в цьому переконаємо.

З повагою адміністрація стоматологія “СтомаЛюкс”.

Ми на карті

Контакти

(093) 919-20-20
(097) 822-56-86
(0362) 64-04-77

вулиця Коцюбинського, 6 місто Рівне, Рівненська область, 33017, Україна
stomalux.rv.ua@gmail.com
12000+
Задоволених клієнтів
8
Вузькоспеціалізовані напрямки
8
Кабінетів
80+
Сертифікатів