Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія — окремий вид стоматологічних послуг, які ми пропонуємо у  “СтомаЛюкс”. У нас працюють лише найкращі дитячі стоматологи, оскільки маленькі пацієнти вимагають інколи більше уваги та професіоналізму від лікаря, ніж дорослі.

Дитяча стоматологія є не надто популярною в нашій країні. В першу чергу це пов’язано з певними, ще радянськими, стереотипами, які до сьогодні зберігаються в нашому суспільстві. Тому дітей приводять до стоматолога уже при наявності карієсу постійних зубів та неправильного постійного прикусу.

Дитяча стоматологія спрямована не лише на лікування постійних зубів у дітей. Її основна мета догляд і лікування молочних зубів, які є основою майбутнього здоров’я дитини та стану постійних зубів так іх прикусу.

При лікуванні дітей ми використовуємо сучасне якісне обладнання та матеріали, надаємо  види стоматологічних послуг  такі як :

Сріблення та фторування молочних зубів  - це профілактика карієсу, при якій на зуби дитини наносяться аргенат срібла або спеціальні фторлаки та фторгелі , при цьому відбувається ремінералізація твердих тканин зуба та антисептична обробка, що в свою чергу запобігає подальшому розвитку карієсу.  Процедура являється профілактичною та цілком безболісною.

Герметизаця фіссур – робиться в дітей як на молочних так і на постійних зубах. Суть процедури також полягає в профілактиці карієсу та попередженні його подальшого утворення  між природніми борозенками поверхні зуба. Весь карієс в фіссурах видаляється за допомогою ультразвука. Після УЗ обробки простір в фіссурах (борозенках) заповнюється  сучасним рідким фотополімером Seal-IT.

Лікування карієсу – включає видалення нежиттєздатних тканин зуба та пломбування порожнини сучасними композитними фотополімерами  Twinki Star, також маленькому пацієнту надається розколірка і він може вибрати любий колір що сподобався ( чи то буде кольорова пломба чи в колір зуба).

Наш  стоматолог в ігровій формі розкаже про правила гігієни порожнини рота, зробить якісне знеболення, ретельно пролікує зубки. Для зменшення психоемоційного напруження маленького пацієнта стоматологічне крісло обладнане монітором на якому ми показуємо будь-які мультфільми на вибір =).

Відвідувати стоматолога потрібно щонайменше 1 раз на пів року. Бажано, щоб це був один і той же фахівець. Дитина звикає до персоналу і  клініки, в результаті  переживання зводяться до мінімуму. Якщо малюк з малку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється як норма. Така дитина не плакатиме і не скандалитиме при згадці про необхідність відвідати лікаря.