Лікування під мікроскопом

Використання мікроскопа - революція в діагностиці, лікуванні і контролю якості в терапевтичній та ортопедичній стоматології.

За допомогою дентального мікроскопа стоматолог може бачити зубні тканини в 25 кратному збільшенні.   Це дає можливість уникнути помилок в складних клінічних випадках, а саме :

  • Виявлення та діагностування тріщин і дефектів, при яких подальше лікування зуба є марною тратою часу і грошей.
  • Переліковування кореневих каналів після невдалого лікування в інших клініках: механічне очищення інфікованих каналів від старого пломбувального матеріалу та зломаних інструментів. У багатьох випадках вдається очистити інфіковані кореневі канали, що сприяє усуненню запальних змін які відбуваються за межами каналу руйнуючи кістку.                                                                             

Вдала вторинна ендодонтія дає змогу зберегти пацієнту його зуб від видалення та є цілком реальною альтернативою імплантації.

  • Точне та мінімально-інвазивне препарування зубів під протезування (вініри та вініри 360). Зуб обпилюється лише на 0.3-0.5 мм. Примірка робіт теж відбувається при 4-10 кратном збільшенні, що дає змогу якісно оцінити крайове прилягання майбутніх вінірів чи коронок. Все це впливає на досягнення кращого естетичного результату.