Зубозберігаючі операції

Основний акцент сучасної хірургічної стоматології – це не усунення патології, наприклад, видалення ураженого зуба, а максимальне збереження здорових тканин та відновлення втрачених тканин у повному об’ємі. Тому навіть відносно просту маніпуляцію – видалення зуба ми проводимо максимально атравматично, із використанням тонких та точних інструментів, що дозволяє зберегти кістку та м’які тканини.

Болючість хірургічних операцій у порожнині рота - це вже давно міф. Адже будь-які втручання, навіть складні і тривалі операції, ми проводимо під надійним знеболенням та з використанням нетравматичних методик. Сучасне обладнання, тонкі голки, леза та шовні матеріали, дозволяють нам на високому професійному рівні виконувати усі маніпуляції починаючи від простого видалення зуба і, закінчуючи складними методами нарощення кістки для встановлення імплантатів. І саме це є запорукою успішного результату, мінімальної травми та легкого післяопераційного періоду.

Описані нижче операції проводяться в нас в клініці досвідченими хірургами під місцевою анестезією в одне відвідування і направленні на збереження власних зубів .
Резекція верхівки кореня полягає у відсіченні(видаленні) верхівки кореня разом з патологічно зміненими тканинами навколо . Метод використовується при наявності деструктивних змін в ділянці верхівки в результаті недопломбування кореневого каналу при анатомічних викривленнях, зламах інструмента чи інших факторів, які унеможливлюють переліковування каналу.

Гемісекція-видалення кореняз запальним процесом разом з прилеглою до нього коронковою частиною

Ампутація – відділення від зуба та видалення кореня без порушення цілісності коронкової частини . 

Ампутація та гемісекція проводиться в багатокореневих зубах.